Romadur cesnak s bylinkami

100g

Mäkký zrejúci syr s cesnakom a bylinkami.

Obsah tuku v sušine: 40%
Obsah sušiny: 44%
Spĺňa požiadavky bezlepkovej diéty.

Romadur s cesnakom s bylinkami

Rozšírené informácie

EAN MO balenia: 8593803313184
Hmotnosť v g: 100
Sklad. teplota v °C: 2 – 8
Obsah tuku v %: 40
MO balenie: laminovaná hliníková fólia

VO balenie: kartón
VO balenie hmotnosť v kg: 1
VO balenie počet v ks: 10

Zloženie a výživové údaje

Zloženie: mlieko, jedlá soľ, mliekarenské kultúry, zmes korenia ( 0,2 %)

Romadur je syr s výraznou pikantnou chuťou a vôňou, obľúbený vo všetkých fázach svojho zrenia. Zrelý syr je na reze zamatovo biely. Na povrchu je pokrytý naružoveným mazom a obalený v zmesi korenia s cesnakom a bylinkami, ktorá mu dodáva pikantnú chuť. Konzistencia je mäkká až tuhšia s mierne znateľným tvarohovým jadrom.

Výživové údaje na 100 g výrobku:
Energia 1140 kJ/ 272 kcal
Tuky 20 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 13 g
Sacharidy 1,5 g
z toho cukry 1,5 g
Bielkoviny 22 g
Soľ 2,5 g

Rady / Tipy / Triky

Použitie: Najviac aromatickým zrejúcim syrom je práve tento variant. V kombinácií s vychladeným pivom je Romadur s cesnakom a bylinkami ideálnym zážitkom pre všetkých milovníkov výrazných chutí a špecifických vôní. Najlepšie inšpirácie nájdete v receptoch 🙂

Skladovanie: Romadur odporúčame uchovávať oddelene od ostatných potravín alebo v uzavretej nádobe, prípadne pod skleneným vekom a pred konzumáciou nechať jeho vôňu rozvinúť niekoľko minút pri izbovej teplote.

Základné fakty: Romadur spĺňa požiadavky bezlepkovej diéty a milovníci zrejúcich syrov si ich najviac vychutnajú vo chvíli, kedy sa blíži dátum minimálnej trvanlivosti . Vtedy sú mäkšie a ich chuť vyzretejšia. Romadur totiž expedujeme v polovičke zrelosti a tak je treba počítať s tým, že zrejúci proces v tú chvíľu ešte nie dokončený.

Viac produktov